HOBİ SETLER

Çantapak’da birbirinden farklı hobi seti seçenekleri bulunur. Çeşitli hobi setleri içerisinden herkes kendine hitap edeni bulabilir. Hobi setleri sizleri hem eğlendirecek hem de birbirinden güzel çantalara sahip olmanızı sağlayacaktır. 

Ham Bez Kumaş

 Hobi seti, içerisinde ham bez  çanta bulundurur. Her birinden beşer tane olan çantaları dilediğiniz şekilde boyayabilir ya da üzerine istediğiniz şekillerde baskı, işleme gibi modeller yapabilirsiniz. Ayrıca tüm bu çantalara ek olarak Çantapak sizlere clutch kanvas çantayı hediye eder.

 

Okul İçi Etkinlikler İçin Sınıf Boyama Setleri

Çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli olan okul içi etkinlik setleri çocukların gelişimini destekleyecektir. Eğlenirken geliştirecek ve onlara farklı beceriler katacaktır. Çocuklar, boyanabilir ham bez çantalar üzerine boyama etkinliği yaparak kendilerine özgü çantalar oluşturacaklar. Çocukların kendi tasarımlarını oluşturabileceği bu boyama etkinliğinde kendi yaratıcılığını geliştirecek ve arkadaşları ile etkinlik yaparken mutlu olacaklardır. Çocuklar bu boyama setleri sayesinde el becerilerini, hayal güçlerini güçlendirecek boyama yaparken arkadaşlarıyla yardımlaşarak yardımlaşma ve iletişim becerilerini de geliştirmiş olacaktır.

Hobi Bez Çanta Setleri ( Ham Bez Çanta + Boya )

Hobi seti, ham bez çanta ve boyalardan oluşmaktadır. Ham bez çantalar üzerine ister kendi tasarımlarınızı oluşturabilir isterseniz de Çantapak’ın sizlere sunmuş olduğu bazı modelleri renklendirebilirsiniz. Sizlerin isteğine göre çanta setleri hazır çizimli ya da çizim olmadan sade şekliyle gelir. Set halinde alacağınız çantaları içerisinden çıkan boyalar ile boyayabilir ve kendinize yeni çantalar oluşturabilirsiniz. Bu setler sayesinde hem çok eğlenecek hem de yaptığınız tasarımlar ile mutlu olacaksınız. Kullanırken sizler için bir anıyı temsil edecek ya da kendiniz yarattığınız için sizin için çok değerli olacaktır. 

 

Her alanda kullanıma uygun %100 pamuk ham bez kese ve ham bez çantalarımızı baskılı ,baskısız olarak online üzerinden sipariş verebilirsiniz.
Boyanabilirsırtçantası00001
₺1.590,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR