Bez Çanta

Bez çantalar günlük hayatın her yerinde kullanılabilir. Alışverişte, plaja giderken ya da sırt çantası olarak kullanabileceğiniz çok sayıda model vardır.

Her ne kadar plastik poşetler olsa bunların doğaya verdikleri pek çok zarar vardır. Bununla sınırlı kalmadan çok sayıda eşyayı sorunsuz bir şekilde taşımada iyi bir performans göstermez. Eğer çok ağırsa aynı şekilde yırtılma ihtimali vardır.

Bez çanta bu gibi durumlarda size en iyi sonuçları sunar. Bir kere alacağınız ürünler, size uzun yıllar boyunca verimli bir kullanım sağlayabilir. Eğer kalite ve uygun fiyatları aynı anda arıyorsanız, Çantapak size en uygun çözümleri sunar.

Bez Çanta Hemen Yıpranır Mı?

Günümüzde çanta modelleri kalıcı olması, uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılabilmesi için alınmaktadır. Öncesinde ne kadar dayanıklı olduğu soru işaretleri uyandırabilir. Bez çanta hemen yıpranır mı da bu nedenle düşünülebilir.

Çantapak, size sunduğu ürünlerde birinci sınıf malzemeler kullanmaktadır. Bu nedenle problemsiz bir şekilde yararlanmaya olanak tanır. Bunun yanı sıra temizlik işlemleri de hiçbir zorluk çıkmadan gerçekleştirilebilir.

Böylece uzun yıllar boyunca sadece güvenilir değil, aynı zamanda hijyenik ve temiz bir şekilde yararlanmanıza olanak tanımaktadır.

Bez Çanta Avantajları Neler?

Her yıl dünya çapında yaklaşık 500 milyar plastik poşet kullanılmaktadır. Plastik doğada uzun yıllar kaybolmadığı için böylece çevreye büyük bir zarar vermektedir. Bez çanta avantajları bu bakımdan şunları teklif etmektedir;

 1. Tekrar kullanılabilir
 2. Çevre dostudur
 3. Bakım gerektirmez
 4. Biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir
 5. Maliyet etkin ve plastik ve kağıt torbalardan daha ucuzdur
 6. Diğer çantalara göre daha fazla ağırlık taşıyabilir
 7. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür, Plastik ve Kağıt torbalar gibi yırtılması kolay değildir

Bez çantalar bu bakımdan size birçok avantaj kazandırmaktadır.

Bez Çantalar Nerelerde Kullanılabilir?

Bez çanta kullanım alanları oldukça geniştir. Aldığınız bir ürün farklı yerlerde rahat bir şekilde yararlanılabilir. Bunun yerine belirli bir amaca yönelik olarak da tercih edilebilir.

Örneğin plaja gitmek için bir çanta arıyorsanız, bez modeller size verimli bir kullanım sunar. Bunun için özel üretildikleri için neme ve ıslanmaya karşı dayanıklıdır. Bunun yanı sıra içine birçok şey alınması da mümkündür. Kopmadan ya da yırtılmadan verimli bir şekilde kullanmaya olanak tanır.

Ayrıca özel alışveriş çantaları da yer almaktadır. Eğer plastik çantalar kullanışsız geliyorsa ve kendi çantanız olmasını istiyorsanız, baskısız ham bez çanta modelleri de yer almaktadır. Çantapak, bu kapsamda size farklı seçenekler sunmaktadır. En, boy, körük ve sap uzunlukları farklılık göstermektedir.

Eğer bunların her birini incelerseniz, aralarından size en uygun olanlarını keşfedebilirsiniz. İçine alışveriş esnasında aldığınız her şeyi güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Bez El Çantaları

El çantaları gün içerisinde pratik bir şekilde kullanım imkanı sunar. Eğer yanınızda kalem ve küçük defter taşımanız gerekiyorsa, bunlar sayesinde ekstra çanta olmadan çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra anahtar, cüzdan ve makyaj malzemesi gibi eşyaları da pratik bir şekilde saklayabilirsiniz.

Çantapak, bez çantalar kapsamında size bu ürünleri de sunmaktadır. Pratik bir kullanıma sahip olan modeller, kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Bu nedenle hijyen problemleri de yer almamaktadır. Farklı renklerde seçenekleri değerlendirebilir, aralarından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Bez Sırt Çantaları

Sırt çantaları günlük hayatta oldukça kullanışlıdır. İçine birçok şey koyabilir, beraberinizde götürebilirsiniz. Eğer kombinleriniz ile uyumlu, problemsiz bir şekilde kullanılabilecek seçenekler arıyorsanız, bez çanta size aradığınız çözümleri sunmaktadır.

Çantapak, size bu kapsamda baskısız farklı seçenekler sunmaktadır. Boyutu değişmekte olup tümünü inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Baskılı Bez Çantalar

Baskılı bez çantalar kişilerin isteğine göre bir şekilde imal edilmektedir. Eğer istediğiniz belirli tasarımlar bulunuyorsa sadece ilgili görselleri iletmeniz gerekir. Ardından çantaya profesyonel bir şekilde basılarak, sizlere sunulmaktadır.

Çantapak, bu kapsamda size farklı seçenekler teklif etmektedir. Her birini incelerseniz, aralarından size en uyumlu olanları tercih edebilirsiniz.

Boyanabilir Bez Çantalar

Eğer çocuklarınız için özel çantalar arıyorsanız, boyanabilir bez çantalar size en uygun çözümleri sunmaktadır. Bunun yanı sıra kendinizin kullanabileceği seçenekler de yer almaktadır. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda şu gibi modeller yer almaktadır;

 1. Gemi tasarımlı modeller
 2. Uçak tasarımlı modeller
 3. Powerpuff Girls modeller
 4. Sünger Bob modeller
 5. Winnie The Pooh modeller
 6. Niloya tasarımlı modeller
 7. Balina tasarımlı modeller
 8. Sevimli köpek tasarımlı modeller
 9. Çiçek ve köpek tasarımlı modeller

Her biri özel tasarımlarla birlikte sunulmaktadır. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Baskılı Bez Çantalar

Bez çanta sadece bireysel kullanımlar için değildir. Bunun yanı sıra firmalara özel çözümler de sunulmaktadır. Eğer marka tanınırlığınızı arttırmak ve reklam yapmak istiyorsanız, üzerine istediğiniz baskıların yapılabileceği modeller size aradığınız çözümleri sunmaktadır.

Çantapak, baskılı bez çantalar hakkında size pek çok seçenek sunmaktadır. Ölçüleri değişkenlik göstermekle birlikte hepsinde birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Uzun süre kullanılabildiği için verimlidir. Böylece müşterilerinize daha iyi ürünler verebilir, reklamlarınızı daha iyi biçimde yapabilirsiniz.

Kaliteli Bez Çanta Modelleri

Çantapak, size sunduğu bez çanta modelleri içerisinde yüzde 100 pamuk kullanmaktadır. Bu nedenle hem kolay hem de verimli bir şekilde kullanmanız sağlanır. İçerisinde doğal malzemeler kullanıldığı için yapay maddelerden endişelenmeniz de gerekmez. Ayrıca pamuklu kumaşların sahip olduğu tüm avantajlara da sahiptir;

 1. Yumuşaklık: Pamuk bitkisi yumuşak ve kabarıktır ve bir kumaşın genellikle bu yumuşak hissi korumasına neden olur.
 2. Dayanıklılık: Pamuk bitkisinin hücresel yapısı güçlüdür, sağlam ve aşınmaya dayanıklı bir kumaş oluşturur.
 3. Emicilik: Pamuklu kumaş çok emici bir kumaştır çünkü pamuk lifleri arasında çok fazla boşluk vardır.
 4. Boyayı iyi tutar: Emici özelliğinden dolayı pamuk boyayı çok kolay alır ve çok çeşitli renklere dönüştürülebilir.
 5. Nefes alabilirlik: Pamuğun lif yapısı, sentetik liflere göre daha nefes alabilir olmasını sağlar.
 6. Statik yapışma yok: Pamuk elektriği iletmez, bu nedenle pamukta statik bir sorun yoktur.

Bez çanta, bu özellikleri ile herkese verimli bir kullanım imkanı tanımaktadır.

Toptan Bez Çanta Modelleri

Eğer toptan bez çanta almak istiyorsanız, firmamız size en iyi çözümleri teklif etmektedir. Siparişleriniz minimum 10’a kadar alınabilir. Üst sayı 500 olup eğer üzerinde bir çözüm gerekirse iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tüm ürünleri inceleyebilir, aralarından size en uygun olanları seçebilirsiniz. Ölçülerde farklılık olmasını istiyorsanız iletişime geçerek isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir. Böylece sadece size özel ürünler keşfetmeniz mümkündür.

Çantapak, size tüm ürünlerini uygun fiyat ve kalite ile sunmaktadır. Böylece firma içinde verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Müşterilerinize sunacaksanız, uzun seneler boyunca yararlanabilecekleri çözümler teklif edebilirsiniz.

Eğer üzerlerine baskı yaptırmak istiyorsanız, firmamız teknolojik çözümlerden yararlanarak istediğinizi ayrıntılı şekilde çanta üzerine de işlemektedir. Bu sayede isteklerinize kısa süre içinde ulaşmanız sağlanmaktadır.

BC354010
₺24,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
BC384510
₺27,90 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
BC3040
₺21,90 KDV Dahil
₺27,50 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR