Bez Kese

Bez keseler, günümüzde yaşamın farklı yerlerinde yararlanılır. Özelikle davetlerde misafirler için ya da temizlik sebepleriyle görülmektedir.

Günümüzde kese modelleri oldukça zengindir. Farklı malzemeler yer almakta olup hepsinin özellikleri değişmektedir. Eğer verimli bir şekilde kullanabileceğiniz seçenekler arıyorsanız, bez modeller size en uyumlu sonuçları sergiler. İçine koyacağınız şey fark etmeden rahat bir şekilde yararlanılabilir.

Bunun yanı sıra dayanıklı olmaları nedeniyle uzun seneler boyunca, problemsiz olarak yararlanılabilir. Çantapak tarafından size sunulan bez çanta modelleri, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunulmaktadır.

Bez Keseler Zarar Görür Mü?

Kese modelleri günümüzde farklı ortamlarda kullanılır. Nerede olursa olsun her zaman kaliteli olması ve uzun seneler boyunca kullanılması istenir. Bu nedenle ne kadar kaliteli ve dayanıklı oldukları, öncesinde kişilerin aklında olabilir.

Çantapak, size sunduğu farklı bez kese modelleri içerisinde birinci sınıf malzemelerden yararlanmaktadır. Dolayısıyla sorunsuz bir şekilde faydalanmanıza olanak sunar. Ayrıca yıkama işlemleri de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Böylece tam anlamıyla güvenli çözümler sunar.

Firmamız bu sayede size hijyenik, temiz ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Tüm kese modellerimize bakabilir, içlerindensize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Bez Keseler Hangi Avantajlara Sahip?

Günümüzde bez keseler içerisinde farklı seçenekler sunulmaktadır. Firmamız bunların her birini size en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Böylece şu gibi artılardan da yararlanmanız sağlanır;

 1. Gerektiği zaman yeniden kullanım imkanına sahiptir.
 2. Çevre dostu bir yapıya sahiptir.
 3. Bakımı çok kolaydır.
 4. Parçalanabilir olduğu için geri dönüştürmek mümkündür.
 5. Maliyet bakımından diğer keselere göre uygundur.
 6. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Tüm bunlar kişilere verimli bir şekilde kullanmalarına olanak tanır.

Bez Kese Kullanım Alanları

Yüzde 100 pamuktan imal edilen bez keseler, günümüzde farklı alanlarda pratik bir şekilde kullanım görebilir. Bu nedenle ihtiyacınıza göre rahatlıkla şekillendirilebilir. Ancak bunlara geçmeden bazı noktalara da dikkat edilmelidir.

İlk olarak aldığınız kesenin, ihtiyacınızı tam olarak karşıladığınızdan emin olunmalıdır. Markamız, size bu konuda farklı seçenekler teklif etmektedir. Tüm kese modellerine bakarsanız, aralarından size en uygun olanlarını bulabilirsiniz.

Böylece daha uzun süre verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İkinci olarak da baskı isteyip istemediğinize karar vermek gerekir. Bu iki konu, daha verimli sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Banyolar

Her ne kadar her evde banyo olsa da hamama gitmek ya da özel bir banyoya, saunaya gitmenin verdiği keyif ayrıdır. Bunun yanı sıra bu gibi ortamlar, daha iyi bir şekilde temizlenmenize yardımcı olur.

Eğer buraya gidiyorsanız, öncesinde gerekli tüm malzemeleri de almanız gerekir. Bu kapsamda yıkanma süngerleri, sabunlar ve daha pek çok şey olabilir. Bunları yeni kıyafetleriniz ile bir araya koymak kirlenmelerine yol açabilir.

Bunu önlemek istiyorsanız, bez kese kullanım alanları içerisinde banyolar da vardır. Böylece daha verimli bir şekilde yararlanmanıza imkan sağlanır. Firmamız tarafından size sunulan keseler hem sıcak hem de ıslak ortamlarda problemsiz bir kullanım keyfi sağlar.

Özel Günler

Düğün, kına gecesi ya da nişan insan hayatında önemli tarihler arasındadır. Bu esnada birçok hazırlık yapılır. Misafirlere neler ikram edileceği de bunların başında gelir. Bunlar genellikle güzel ve hoş bir şekilde sunulmak istenir. Ayrıca kınaların nelere paketleneceği de soru işareti meydana getirebilir.

Bez keseler bu bakımdan söz konusu hallerde de verimli bir şekilde yararlanılabilir. Size sunduğumuz farklı modelleri inceleyebilir, aralarından ihtiyaçlarınıza en uygun olanları zorluk çıkarmadan keşfedebilirsiniz.

Bunun yanı sıra doğum günlerinde de tercih edebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz bir arkadaşınız doğum günüyse ve ne alabileceğinizi düşünüyorsanız, bez keseler size uygun çözümler sunmaktadır. Bunların içine farklı şeyleri koyabilir, sürpriz bir hediye olarak onlara götürebilirsiniz. Böylece keseyi de verimli bir şekilde kullanması mümkündür.

Baby Shower

Yeni dünyaya gelmiş bir bebeği tebrik giderken ne alınması gerektiği büyük bir soru işareti meydana getirir. Bu kapsamda pek çok şey vardır. Bebek banyo ürünleri de bunların arasındadır.

Eğer bunları toplu halde götürecekseniz ve güzel bir paket olarak ne yaptırmanız gerektiğini düşünüyorsanız, bez kese yine size en uygun çözümleri tavsiye eder. Farklı seçenekleri inceleyebilir, aralarından en uygun olanlarına karar verebilirsiniz.

Bebek ürünlerinin yanı sıra bebek bakım ürünlerini de aynı şekilde bunların içine paketleyerek sunabilirsiniz.

Tüm bu kullanımlar için ister baskılı isterseniz baskısız bez kese kullanabilirsiniz. Baskı yaptırmak istiyorsanız, arzu ettiğiniz herhangi bir şeyi görsel olarak kolay şekilde iletebilirsiniz.

Baskısız Bez Keseler

Bez kese modelleri birbirine göre farklı seçeneklere sahiptir. Bunların her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Eğer sade olmasını ve baskı olmamasını istiyorsanız, bu seçenekler size en uygun fırsatları sunar.

Bu çerçevede Çantapak, size farklı boyutlar önermektedir. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Eğer hijyenik sebeplerden dolayı kullanacaksanız, bunlar size göre seçenekler tavsiye etmektedir.

Baskılı Bez Keseler

Baskılı bez keseler, başta düğün gibi önemli günler olmak üzere farklı zamanlarda kullanılmaktadır. Üzerine istediğiniz baskıları yaptırabilir ya da yazı yazdırabilirsiniz. Böylece size en uygun çözümleri elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra firma içinde kullanacağınız çözümlere gereksinim varsa burada da istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Üzerine firma logosunu ya da farklı bir yazıyı  bastırabilir, birinci sınıf kalitesi ile verimli şekilde yararlanabilirsiniz.

Eğer müşterilerinize sunmak istiyorsanız aklınızdaki herhangi bir modeli görsel olarak iletebilir, böylece özel sonuçlar alabilirsiniz.

Pamuk Bez Kese Modelleri

Bez keseler, günümüzde farklı modeller halinde imal edilmektedir. Firmamız, bunları narasında pamuk kullanmaktadır. Böylece sentetik malzeme olmadığı için sorunsuz şekilde yararlanmanız sağlanır. Modellerimiz bunun yanı sıra pamuğun sahip olduğu şu artıları da taşımaktadır;

 1. Yumuşak: Pamuğun yumuşak bir bitki olması sebebiyle bez keselerde de bu durumlar gözlemlenebilir.
 2. Dayanıklılık: Pamuk dayanıklı bir bitkidir. Bu nedenle bez keseleri uzun süre boyunca verimli olarak kullanmanız mümkündür.
 3. Emicilik: Pamuk lifleri arasında çok fazla boşluk olduğu için bez keseler emici karaktere sahiptir.
 4. Nefes alabilirlik: Pamuk nefes alabilir yapıda olduğu için bez keselerin de bu özelliği vardır.
 5. Statik: Bez keseleri kullanırken statik problemler yaşanmaz.

Tüm bunların yanı sıra bez keseler, boyayı da iyi tutar. Bu yönleri ile farklı şekillere boyanması mümkündür.

Toptan Bez Keseler

Toptan bez keseler, toplu halde çözümler sunmaktadır. Eğer düğün gibi bir etkinlik için toplu gerekiyorsa ya da müşterilerinize sunmak istiyorsanız, bu şekilde sipariş oluşturmanız mümkündür. Bu kapsamda 20’den 300’e kadar farklı seçenekler sunulmaktadır.

Lakin üst sayıyı daha fazla istiyorsanız, firmamız buna özel çözümler de teklif etmektedir. Tüm bunları inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sadece iletişime geçerek, isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir.

Ardından tüm üretim, size en uygun çözümler teklif edilmektedir. Eğer baskılı olmasını istiyorsanız, teknolojik sistemler kullanılarak tüm baskılar gerçekleştirilebilir. Böylece size en uygun çözümleri keşfetmeniz mümkündür.  

BK2030
₺15,50 KDV Dahil
₺16,50 KDV Dahil
BK3040
₺21,90 KDV Dahil
₺22,90 KDV Dahil
BK4040
₺25,50 KDV Dahil
₺26,50 KDV Dahil
BK1015
₺12,50 KDV Dahil
₺13,50 KDV Dahil
BK2535
₺19,50 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
BK3540
₺21,50 KDV Dahil
₺22,50 KDV Dahil
BK405010
₺24,00 KDV Dahil
₺25,90 KDV Dahil
BSKK101520
₺15,50 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
BSKK152020
₺16,90 KDV Dahil
₺18,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
BSKK203020
₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
BSKK253520
₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
BSKK304020
₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
BSKK404020
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
BSKK405020
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR