TESLİMAT ŞARTLARI

 

Ürünler taşıma sırasında hasar almayacak şekilde özen ile paketlenmektedir. Fatura ürün içerisinde bulunmaktaıdr. Ürünlerin ağırlıklarına göre teslimat yöntemi değişmektedir. Ödeme sistemimizde ağırlık ve mesafeye göre gönderim şekli ve fiyatı otomatk olarak belirlenmektedir. Ürün adedine göre gönderim şekli değişmektedir. Az sayıda ürünler kargo ile gönderilir. 1 çuval ve fazlası ürünler nakliye firmaları ile gönderilmektedir. Müşteri talebi doğrultusunda ürünü mağazamızdan da temin edebilir. Ürün cinsine göre termin süresi 1 gün ile 15 gün arasında değişmektedir. Sitemizdeki Baskısız ürünler Stoklu satılmaktadır. Aksi bir durum olmadğı sürece aynı gün kargo yapılmaktadır. 

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak? 

Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz bezcantaonline deposuna iade edilir. Nakliye firmaları ile gönderilen ürünlerde  araç şoförleri sizi arayarak hangi saatlerde müsait olduğunuzu öğrenir ve teslimatı o saatlerde gerçekleştirir.  istenildiği takdirde nakliyeyi gerçekleştiren firma ve araç şoförünün iletişim bilgileri tarafınıza iletilir. Dilerseniz nakliye firmasının deposundan ürününüzü teslim alabilirsiniz. Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır.

Teslimatla ilgili önemli bilgiler:

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu/ambalajı ile birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemlerinde, faturanın ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim? 

Hesabım menüsünde  yer alan Siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz. 

* Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.

* Ürününüz Kargoya Verildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Ürün teslimata çıktığında size gerekli olan bilgiler mail olarak atılmaktadır.

* Siparişiniz iptal edildi: İadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza yapılmaktadır. Banka havalesi ile yapılan ödemelerin iadesi iban numranız talep edilerek hesabınıza aktarılır.
 

 

İADE ŞARTLARI

 

Çanrapak 'dan almış olduğunuz ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır. Değişim yapmak istediğiniz takdirde göndereceğiniz ürün iade alınacak ve ödediğiniz tutar ödeme yapmış olduğunuz şekliyle size iade edilecek, yeni almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş vermeniz istenecektir. Banka havalesi ile yapılan ödemelerin iadesinde tarafınızdan iban numarası istenecektir. Ürünü nasıl göndermeniz gerektiğine dair bilgiler aşağıda verilmektedir. Verilen bilgilere uygun hareket ettiğiniz takdirde işleminiz herhangi bir aksaklık yaşanmadan kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Ürünler kargo ile gönderilmiş ise iadesi de kargo ile yapılacaktır. Eğer ürünler anlaşmalı nakliye firması ile gönderilmiş ise iadesi de anlaşmalı nakliye ile yapılacaktır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR