Hakkımızda

cantapak.com

Bez çantanın  başlıca faaliyet alanları promosyon bez çanta,bez torba ve  bez kese, imalatidir. cantapak.com bez kese alanında faaliyet gösteren türkiyenin en büyük online toptan bez çanta marketidir. cantapak.com üretim ve satış alanında hizmet veren 125 kişilik kadrosu ile hem yurt içi hem de yurt dışı faaliyetlerine devam etmektedir. cantapak.com'un toplamda 2300 m2'lik üretim alanı ve 1 adet 300 m2'lik toptan satış mağazası bulunmaktadır. Online alışveriş sitemiz cantapak.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme avantajlarında faydalanabilirsiniz. Hızlı kargo ve ücretsiz iade avantajı ile bezkeseimalat.com bez çanta sektöründe online satış firmaları arasında lider firma olma durumunu sürdürüyor. En çok tercih edilen bez çanta ve farklı çanta modellerini satan alışveriş sitesi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. İnsan sağlığı ve çevreyi koruyucu bir ürün satmaktan keyif alıyoruz.

Vizyonumuz

“Daha yaşanılabilir bir dünya için” sloganı ile yola çıkancantapak.com, kaliteli ve yaşanabilir bir dünya oluşturmak için bilgi ve yaratıcılığa dayalı doğaya “şeklen” değil, “özünde” duyarlı ürün ve hizmetler sunmayı felsefe edinmiştir.

Misyonumuz

Türkiye ve dünyanın her tarafına organik ham bez çantalar üreten firmamız hızlı teslimat ve seri üretim altyapısı ile sektöründe lider bez çanta ve bez kese firmasıdır.

 

TEL: 0543 527 09 76