Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

TESLİMAT VE İADE

TESLİMAT ŞARTLARI


Ürünler taşıma sırasında hasar almayacak şekilde özen ile paketlenmektedir. Fatura ürün içerisinde bulunmaktadır. Ürünlerin ağırlıklarına göre teslimat yöntemi değişmektedir. Ürün adedine göre gönderim şekli değişmektedir. Az sayıda ürünler kargo ile gönderilir. 1 çuval ve fazlası ürünler nakliye firmaları ile gönderilmektedir. Ürün cinsine göre temin süresi 1 gün ile 15 gün arasında değişmektedir. Sitemizdeki Baskısız ürünler Stoklu satılmaktadır. Aksi bir durum olmadğı sürece aynı gün kargo yapılmaktadır. 

 


Teslimatla ilgili önemli bilgiler:

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, kargodaki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza hemen kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu/ambalajı ile birlikte gönderilen dokümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemlerinde, faturanın ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.Siparişimi nasıl takip edebilirim? 

Hesabım menüsünde  yer alan Siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz. 

* Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.

* Ürününüz Kargoya Verildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Ürün teslimata çıktığında size gerekli olan bilgiler mail olarak atılmaktadır.

* Siparişiniz iptal edildi: İadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza yapılmaktadır. Banka havalesi ile yapılan ödemelerin iadesi iban numranız talep edilerek hesabınıza aktarılır.
 

İADE ŞARTLARI


cantapak.com’dan almış olduğunuz ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 14 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan “Cayma Hakkı” ve “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. Ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır. Değişim yapmak istediğiniz takdirde göndereceğiniz ürün iade alınacak ve ödediğiniz tutar ödeme yapmış olduğunuz şekliyle size iade edilecek, yeni almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş vermeniz istenecektir. Banka havalesi ile yapılan ödemelerin iadesinde tarafınızdan IBAN numarası istenecektir. Ürünü nasıl göndermeniz gerektiğine dair bilgiler aşağıda verilmektedir. Verilen bilgilere uygun hareket ettiğiniz takdirde işleminiz herhangi bir aksaklık yaşanmadan kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Ürünler kargo ile gönderilmiş ise iadesi de kargo ile yapılacaktır. Eğer ürünler anlaşmalı nakliye firması ile gönderilmiş ise iadesi de anlaşmalı nakliye ile yapılacaktır. Teslimat&İade ve Değişim hakkında tüm sorularınız için
[email protected] mail adresimiz ya da 0 538 487 52 10 numaralı WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz.

Çantapak;

Daha yaşanabilir bir Dünya için buradayız!

Etiketler: Çantapak, Bez Çanta, Promosyon
Ocak 05, 2020
Listeye dön